Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4367
Title: Асимптотичнi зображення розв’язкiв з повiльно змiнними похiдними диференцiальних рiвнянь другого порядку з правильно та швидко змiнними функцiями
Other Titles: Асимптотические представления решения с медленно сменными производными дифференциальных уравнений второго порядка с правильно и быстро переменными функциями
Asymptotic images of solutions of second-order slowly varying derivatives of differential equations with correctly and rapidly varying functions
Authors: Чепок, Ольга Олегівна
Чепок, Ольга Олеговна
Chepok, Olga Olegivna
Keywords: диференцiальнi рiвняння другого порядку,
асимптотичнi зображення розв’язкiв
швидко змiннi функцiї
правильно змiннi функцiї
повiльно змiннi першi похiднi
дифференциальные уравнения второго порядка
асимптотические изображения
быстро переменные функции
правильно переменные функции
медленно переменные первые производные
second order differential equations
asymptotic junction images
fast function changes
correct function changes
slowly changing first derivatives
Issue Date: 2018
Publisher: Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова
Citation: Чепок О. О. Асимптотичнi зображення розв’язкiв з повiльно змiнними похiдними диференцiальних рiвнянь другого порядку з правильно та швидко змiнними функцiями / О. О. Чепок // Дослiдження в математицi i механiцi. = Researches in mathematics and mechanics : наук. журн. / Одес. нац. ун-т ім. І. І. Мечникова. – 2018. – Т. 23, вип. 2 (32). – С. 110–120.
Abstract: Диференцiальнi рiвняння другого порядку, що мiстять у правiй частинi й степеневi, й експоненцiальнi нелiнiйностi, грають важливу роль у розвитку якiсної теорiї диференцiальних рiвнянь. Серед робiт, що стосуються встановлення асимптотичних зображень розв’язкiв, бiльшу частину складають дослiдження рiвнянь зi степеневими та з правильно змiнними нелiнiйностями. Останнiм часом почався розгляд диференцiальних рiвнянь, якi мiстять у правiй частинi експоненцiальнi та бiльш широкий клас функцiй, нiж ескспоненцiальнi — швидко змiннi функцiї. У данiй роботi встановлюються асимптотичнi зображення розв’язкiв з повiльно змiнними похiдними одного нового класу диференцiальних рiвнянь другого порядку з швидко та правильно змiнними нелiнiйностями. Дифференциальные уравнения второго порядка, содержащие и степень и экспоненциональные нелинейности, играют важную роль в развитии качественной теории дифференциальных уравнений. Среди работ, касающихся решения установления асимптотических изображений, большую часть составляют исследования уравнений со степенью и с правильно переменными нелинейностями.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4367
Appears in Collections:Кафедра вищої математики і статистики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Chepok Olga Olegivna.pdf582.15 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.