Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11352
Назва: Педагогічний моніторинг у забезпеченні наступності розвитку дитини в системі дошкільної і початкової освіти
Автори: Кононенко, Наталія Вячеславівна
Kononenko, Nataliya Vyacheslavivna
Котлярова, Катерина Вадимівна
Ключові слова: сучасні зміни
політична, соціальна, економічна сфери життя
суспільство
розбудова національної системи освіти
проблеми ефективності навчання
проблеми ефективності виховання
Дата публікації: 2018
Видавництво: Букаєв Вадим Вікторович
Бібліографічний опис: Кононенко Н. В. Педагогічний моніторинг у забезпеченні наступності розвитку дитини в системі дошкільної і початкової освіти / Н. В. Кононенко, К. В. Котлярова // Інновації та їх місце в модернізації дошкільної та професійної освіти : матеріали міжнародної науково-практ. конф., 25-26 жовтня 2018 р. Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2018. С. 54-57.
Короткий огляд (реферат): Перехід дитини із закладу дошкільної освіти у школу є важливим етапом її життя, який пов'язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. За цих умов вихователям і батькам важливо розуміти і бачити досягнення дитини та її неуспіхи. Інструментом для цього стає систематичний педагогічний моніторинг в закладі дошкільної освіти результатів досягнень дітей старшого дошкільного віку та їх співставлення із нормативними вимогами початкової школи. Орієнтація на ці норми дозволяє вихователю і батькам скорегувати свої зусилля у підготовці дитини-дошкільника до нового статусу школяра, усвідомленню, що заклад дошкільної освіти і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чого вона опановувала раніш. Для вчителів початкової школи результати педагогічного моніторингу дозволяють обрати такі способи спілкування і взаємодії з дитиною, які з перших днів перебування в школі дозволяє їй переконуватися у цінності і надійності досвіду, набутого в цьому. Все це забезпечує дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти у розвитку особистості дитини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11352
Розташовується у зібраннях:Кафедра дошкільної педагогіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
тези_кононенко, котлярова.pdf526.53 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.