Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19962
Назва: Екзістенції геноциду як соціокультурного явища
Автори: Козленко, П. Ю.
Ключові слова: геноцид
екзистенція
етнос
нація
соціум
культура
соціокультурне
цінності
ціннісні орієнтації
свобода
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Козленко П. Ю. Екзістенції геноциду як соціокультурного явища / П. Ю. Козленко// Перспективи : соціально-політичний журнал. – 2024. – № 1. – С. 95-101.
Короткий огляд (реферат): обою політику знищення людей тільки на основі приналежності до певної етнічної групи. Геноцид не спрямований на запобігання або покарання злочину, це політика і культура зни- щення однорідної за своїм етнічним, соціальним або політичним складом групи. В даний час вивчення проблем геноциду нерозривно пов'язане з дослідженням місця і зна- чення війни та збройних конфліктів в історії людства. Війни XX століття були більш повно- масштабними, захоплюючими не лише значну частину світової спільноти, а й суспільну інф- раструктуру, економіку, природні ресурси. Разом з розширенням масштабів воєн виникає і проблема знищення населення, безпосередньо не пов'язаного зі збройним конфліктами, інакше кажучи проблема геноциду. Найважливішим елементом у розумінні сучасного геноциду виступає механізм його визна- ння як міжнародним співтовариством, так і окремими країнами, що пов'язано з тим, що факти геноциду визнані не всіма країнами світу, а в трактуванні геноциду як політичного явища досі існують певні розбіжності. На думку автора роботи специфіка сприйняття геноциду світовою спільнотою буде більш точною, якщо змінити визначення геноциду, додавши в правове та екзистенційне поле дослі- дження розуміння знищення соціальних і культурних груп.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19962
Розташовується у зібраннях:2024

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
15.pdf274.47 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.