Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17590
Назва: Особливості міжкультурної комунікації з мешканцями Ізраїлю
Автори: Врайт, Галина Яківна
Vrait, Halyna Yakivna
Данильчук, Лариса Олексіївна
Ключові слова: міжкультурна комунікація
мешканці Ізраїлю
культура Ізраїлю
особливості міжкультурної комунікації
Дата публікації: 2023
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Врайт Г. Я. Особливості міжкультурної комунікації з мешканцями Ізраїлю / Г. Я. Врайт, Л. О. Данильчук // Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства : матеріали V Міжнародної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених (Одеса, 25-26 травня 2023 р.) / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності; [О. М. Єременко, М. В. Пальчинська (рец.)]. - Одеса: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2023. – С. 162-165.
Короткий огляд (реферат): Міжкультурна комунікація з мешканцями Ізраїлю може виявитися складною через культурні відмінності, які можуть впливати на сприйняття інформації та взаєморозуміння. Ізраїль – це держава, яка має довгу історію та культуру, що відрізняється від тих, що існують в інших країнах. Однією з найбільш важливих особливостей міжкультурної комунікації з мешканцями Ізраїлю є релігійна складова. Більшість населення Ізраїлю – євреї, а також є значна кількість арабського населення, християни та інші малочисельні релігійні групи. Кожна з цих груп має свої відмінності в культурі, традиціях та поведінці, які впливають на спосіб спілкування. У роботі висвітлено деякі з особливостей міжкультурної комунікації з мешканцями Ізраїлю.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17590
Розташовується у зібраннях:Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства (2023)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vrait Halyna Yakivna.pdf2.49 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.