Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15030
Назва: Соціальні аспекти образу держави в умовах глобалізації
Автори: Щурко, О. М.
Ключові слова: держава в умовах глобалізації
криза самоідентичності
емоційне сприйняття держави
національна спільнота громадянина
українська ідентичність
політичний міф
конструювання образів в умовах глобалізації
Дата публікації: 2021
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus»
Бібліографічний опис: Щурко О. М. Соціальні аспекти образу держави в умовах глобалізації / О. М. Щурко // Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів : матеріали Шостої Всеукраїнської науково-практичної конференції ( м. Одеса, 23 квітня 2021 р.). – Одеса : ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus», 2021. – С. 62-65.
Короткий огляд (реферат): Увага до конструювання образів в умовах глобалізації є наслідком посилення взаємозалежності та транспарентності суспільств, виявом пристосування суб’єктів до якісних змін, формування нових комунікаційних відносин, що відбулися під впливом інформаційних технологій. У добу глобалізації та інформатизації знання про державу виступають важливим пріоритетом, ресурсом та інструментом формування як зовнішньої, так і внутрішньої політики, дозволяють регулювати соціальні процеси у суспільно-політичному просторі та створюють сприятливе середовище для подолання чи запобігання соціальних напружень чи конфліктів. Образ держави, як явище, що існує передовсім у свідомості та інтерпретується як перцепція взаємопов’язаних характеристик об’єкта, що визначається динамікою та особливостями взаємодії елементів, серед яких базовими є ідентифікаційний, рольовий, статусний, трансформується і розвивається відповідно до особливостей політичних орієнтацій та політичної культури суспільства і займає проміжну нішу між відображенням реальної діяльності інституту держави й бажаним, нормативним уявленням про його суспільну місію.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15030
Розташовується у зібраннях:Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів (2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Shchurko O 2021.pdf1.36 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.