Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17053
Назва: Навчальний посібник до дисципліни «Сімейна педагогіка» для здобувачів освіти першого освітнього рівня (бакалавр) вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна педагогіка (Додаткова спеціальність: Логопедія)
Автори: Бужина, Ірина Вячеславівна
Buzhyna, Iryna Vyacheslavivna
Ключові слова: сімейна педагогіка
майбутній вихователь дошкільного закладу
сім’я
виховання дітей у сім’ї
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Бужина І. В. Навчальний посібник до дисципліни «Сімейна педагогіка» для здобувачів освіти першого освітнього рівня (бакалавр) вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна педагогіка (Додаткова спеціальність: Логопедія). - Одеса: Університет Ушинського, 2022. - 101 с.
Короткий огляд (реферат): Дисципліні «Сімейна педагогіка» відводиться особлива роль у формуванні особистості майбутнього вихователя дошкільного закладу (Логопеда), оскільки мета цієї дисципліни - сформувати у студентів наукові поняття про теорію і методику виховання, її цілі та завдання; допомогти їм в оволодінні основними теоретичними знаннями та практичними вміннями щодо виховання особистості в сім’ї та навчити їх застосовувати ці знання і вміння в майбутній професійній діяльності. Педагогічне вивчення проблем виховання дітей у сім’ї – справа надзвичайно актуальна і досить складна. Понятійний апарат, сутність явища, особливості, закономірності сімейного виховання, стан поглядів народної й наукової педагогіки, взаємозв’язок та взаємовплив світоглядних позицій, етнічне, соціокультурне, кроскультурне та полікультурне світосприйняття сім’ї вимагає об’єднання наукових зусиль філософів, істориків, педагогів, психологів, демографів для подальшого розвитку ідей сімейної педагогіки. Наука про сімейне виховання – відносно нова галузь знань про виховання дітей у сім’ї і її подальший розвиток залежить від багатої спадщини минулого, вивчення її історії, першоджерел, маловідомих праць як вітчизняних, так і зарубіжних авторів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17053
Розташовується у зібраннях:Кафедра сімейної та спеціальної педагогіки і психології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Buzhyna Iryna Vyacheslavivna.pdf783.23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.