Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16113
Назва: Методичні рекомендації для проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни «Теорія і методика викладання спортивних ігор» для здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)
Автори: Бобошко, Володимир Васильович
Boboshko, Volodymyr Vasyl'ovych
Романенко, Сергій Степанович
Romanenko, Sergey Stepanovich
Ключові слова: теорія і методика викладання спортивних ігор
підготовка вчителя фізичної культури
методичні рекомендації з фізичної культури
фахові компетентності
план-конспект уроку фізичної культури
спортивні ігри
урок фізичної культури за темою «Баскетбол»
урок фізичної культури за темою «Волейбол»
тренувальне заняття зі спортивних ігор
завдання для практичної та самостійної роботи
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Бобошко В. В. Методичні рекомендації для проведення практичних занять та організації самостійної роботи з дисципліни «Теорія і методика викладання спортивних ігор» для здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура): метод. рекомендації / В. В. Бобошко, С. С. Романенко. - Одеса: Університет Ушинського, 2022. - 38 с.
Короткий огляд (реферат): Дисципліна «Теорія і методика викладання спортивних ігор» є обов’язковою для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), вивчається на денній та заочній формі навчання. Зміни освітньої парадигми в Україні спрямовані на модернізацію вищої школи та підготовку майбутніх фахівців високої кваліфікації в галузі фізичного виховання, які можуть конкурувати на ринку праці. Не є виключенням і підготовка вчителя фізичної культури. Сфера діяльності вчителя – урок фізичної культури, зокрема, з баскетболу має досить широкий діапазон застосування, це робота в загальноосвітніх навчальних закладах, середніх професійних навчальних закладах. Основними умовами, які нині визначають напрями модернізації сучасної української освіти, є спрямування на розвиток творчого самостійного мислення студентів, їх професійних здібностей до майбутньої професійної діяльності, завдяки акцентуванню на творчу самостійну працю й підвищення активності у навчанні, використання активних методів у процесі навчання з метою ефективної професійної підготовки майбутніх фахівців. Все це також стосується процесу підготовки майбутнього вчителя фізичної культури до професійної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16113
Розташовується у зібраннях:Кафедра спортивних ігор

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Boboshko Volodymyr Vasyl'ovych 2022pdf931.84 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.