Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10894
Title: Урахування лексико-граматичних засобів виокремлення тема-рематичної структури висловлювання під час перекладу з англійської мови українською
Authors: Савченко, Євгенія Юріївна
Савченко, Евгения Юрьевна
Savchenko, Yevgenia Yuryivna
Луцкевич, Ганна
Keywords: тема-рематична структура висловлювання
трансформації
актуальне членування речення
Issue Date: 2020
Publisher: Харбінський інженерний університет
Citation: Савченко Є. Урахування лексико-граматичних засобів виокремлення тема-рематичної структури висловлювання під час перекладу з англійської мови українською / Євгенія Савченко, Ганна Луцкевич // Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі: Міжнародний журнал. – Випуск 3. – Харбін : Харбінський інженерний університет, 2020 ‒ С. 75-78.
Abstract: Актуальність даної роботи обумовлена інтересом лінгвістів та перекладознавців до проблеми тема-рематичної структури речення, засобам його вираження та практичною значущістю досліджень в даній галузі. Переклад будь-якого тексту можна назвати адекватним лише у разі правильної інтерпретації не тільки значення слів, їх граматичних форм та синтаксичних відносин, але також і смислового центру речення (реми), що в свою чергу передбачає враховувати тема-рематичну структуру висловлювання при перекладі.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10894
Appears in Collections:2020 Вип. 3

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Savchenko, Lutskevych.pdf362.18 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.