Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/8029
Назва: Інтертекстуальність як теоретична проблема
Автори: Стаматакі, Єлизавета
Авксентьєва, Галина Андріївна
Avksientieva, Halyna
Ключові слова: інтертекстуальність
теоретична проблема
Дата публікації: 2020
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Стаматакі Є. Інтертекстуальність як теоретична проблема / Єлизавета Стаматакі, Галина Авксентьєва // Художній досвід О. Довженка-прозаїка: збірн. наук. статей. - Одеса : видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2020. – С. 41-43.
Короткий огляд (реферат): Розглянувши різні думки щодо визначення терміну «інтертекстуальність», можна зробити висновки, що явище інтертекстуальності має двонаправлений характер, який реалізує себе, по-перше, як авторський підхід до створення художніх текстів (що полягає не тільки в засвоєнні, а й у запереченні літературного – й ширше – культурного досвіду) і, по-друге, як читацька установка на рецепцію тексту з урахуванням тих багатовимірних зв'язків з літературним і культурним середовищем, у яких цей текст перебуває. Оскільки актуалізація будь-якого набору культурних кодів при читанні твору можлива лише за умови високої ерудованості читача, наявності в нього знань про попередні тексти, до читача висувається вимога бути своєрідною «інтертекстуальною енциклопедією».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/8029
Розташовується у зібраннях:2020

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
stamataki.pdf1.99 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.