Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/26338
Назва: Феномен мислення у вищій освіті: світоглядно-філософський аналіз
Автори: Шмиголь, Михайло Федорович
Юшкевич, Юлія Сергіївна
Ключові слова: мислення
вища школа
штучний інтелект
світоглядно-філософський аналіз
Дата публікації: 2026
Видавництво: Видавничий дім «Гельветика»
Бібліографічний опис: Шмиголь М. Ф., Юшкевич Ю. С. Феномен мислення у вищій освіті: світоглядно-філософський аналіз. Перспективи : соціально-політичний журнал. 2026. №2. С.110-115.
Короткий огляд (реферат): Стрімке впровадження технологій штучного інтелекту в освітню практику актуалізує необхідність докорінного переосмислення природи пізнаваль- ного процесу у вищій школі. Перед національною освітянською спільнотою гостро постає проблема розмежування операційної ефективності цифрових систем та автентичного люд- ського мислення. У контексті європейської інтеграції та цифровізації важливо визначити світоглядно-філософські засади вищої освіти, яка має залишатися простором саморозвитку особистості та формування смисложиттєвих орієнтирів, що не піддаються алгоритмізації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/26338
Розташовується у зібраннях:2026

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
15.pdf332.99 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.