Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/24228
Назва: Психологічні особливості порушення пізнавальних психічних процесів у дітей з розладом аутичного спектру та їх нейрореабілітація
Автори: Мельничук, Ірина Валентинівна
Melnychuk, Iryna Valentynivna
Кучер, З. С.
Ключові слова: розлад аутистичного спектру
пізнавальні процеси
психологічні особливості
нейрореабілітація
Дата публікації: 2025
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Мельничук І. В. Психологічні особливості порушення пізнавальних психічних процесів у дітей з розладом аутичного спектру та їх нейрореабілітація / І. В. Мельничук, З. С. Кучер // Актуальні проблеми практичної психології : збірник наук. праць Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції (16 травня 2025 року, м. Одеса). – Одеса, 2025. – С. 431-435.
Короткий огляд (реферат): Проблема вивчення особливостей порушень пізнавальних психічних процесів у дітей з розладом аутистичного спектру (РАС) залишається однією з найактуальніших у сучасній психологічній науці. Дефіцити уваги, пам’яті та мислення у цій когнітивній групі мають складну етіологію і характеризуються високою клінічною гетерогенністю, що значно ускладнює діагностику та оцінку реабілітаційних потреб [1,2]. Стандартні нейропсихологічні методики, такі як CPT для уваги або digit span для робочої пам’яті, часто не фіксують ні гіперфокусування на деталях, ні фрагментарне відтворення інформації, притаманне дітям з РАС, через що результати тестування є неповними або навіть хибними [2,5].
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/24228
Розташовується у зібраннях:Актуальні проблеми практичної психології (2025)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Melʹnychuk (2).pdf328.51 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.