Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/20257
Назва: Концепція формування економічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій
Автори: Шевель, Б. О.
Ключові слова: концепція
формування економічної компетентності
майбутні учителі трудового навчання та технологій
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Шевель Б. О. Концепція формування економічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій / Б. О. Шевель // Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. № 2 (147). Одеса, 2024. С. 134-128.
Короткий огляд (реферат): У статті подано авторську концепцію формування економічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій у процесі фахової підготовки. Проаналізовані науково-педагогічні джерела щодо формування економічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій вказують на суттєві зміни в модернізації вищої освіти, а також на недостатнє відображення цих змін у сучасних наукових працях. Досліджено, що система освіти повинна гарантувати всебічну підготовку педагогічного фахівця, який буде здатний та готовий ефективно виконувати свої функціональні обов’язки незалежно від умов. Наведено різні тлумачення поняття «концепція», основні її ідеї, мету й завдання. Проведений аналіз парадигм, наявних у науці, зокрема в педагогічній, у межах формування економічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій дозволив обрати провідною компетентнісну парадигму. На нашу думку, її реалізація для цілеспрямованого формування економічної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій можлива за умови застосування методологічних підходів, які визначають стратегію вирішення проблеми, яка постає перед дослідником. Мається на увазі те, що якість результатів дослідження залежить від технологічної реалізації стратегії, обраних засобів, методів та методологічних засад дослідження.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/20257
Розташовується у зібраннях:2024

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
21.pdf273.42 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.