Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19691
Назва: Угода мерів щодо клімату та енергії як напрям регіонального співробітництва Україна–ЄС
Автори: Макарець, С. В.
Ключові слова: регіональне співробитництво
Україна–ЄС
східне партнерство
глобальний рух
зміна клімату
енергетична безпека
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus»
Бібліографічний опис: Макарець С. В. Угода мерів щодо клімату та енергії як напрям регіонального співробітництва Україна–ЄС / С. В. Макарець // Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів матеріали VII Всеукраїнської науково-практичної конференції ( м. Одеса, 30 квітня 2024 р.). – Одеса : ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus», 2024. – С. 210-212.
Короткий огляд (реферат): Співпраця між Україною та ЄС у сфері регіонального розвитку ґрунтується на спільних цілях сприяння економічному процвітанню, соціальній згуртованості та екологічній сталості. Через різні ініціативи, програми та партнерства обидві сторони прагнуть розв’язувати спільні проблеми та використовувати можливості для взаємної вигоди. Одним із напрямів такого співробітництва є залучення нашої держави до діяльності різноманітних європейських асоціацій, зокрема Угоди мерів щодо клімату та енергії. Угода мерів була започаткована у 2008 р. в Європі з метою об’єднати місцеві органи влади, які добровільно взяли на себе зобов’язання досягти та перевищити цілі ЄС у сфері клімату та енергії. Цього ж року до Угоди доєдналася й Україна. А з вересня 2011 р. вона стала одним із реалізаторів проєкту CoM East («Угода мерів – Схід»), який спрямований на об’єднання місцевих, регіональних та національних органів влади шести країн Східного партнерства в їх прагненні розвивати регіональну політику на основі принципів сталої енергії, посилення енергетичної безпеки та підтримки глобального руху в боротьбі зі змінами клімату.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19691
Розташовується у зібраннях:Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
macaret.pdf431.36 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.