Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19690
Назва: Фінансова інклюзія як аспект розвитку України
Автори: Грудініна, Д. В.
Проць, В. І.
Ключові слова: фінансова інклюзія
національна економіка
глобальні цілі сталого розвитку
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus»
Бібліографічний опис: Грудініна Д. В. Фінансова інклюзія як аспект розвитку України / Д. В. Грудініна, В. І. Проць // Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів матеріали VII Всеукраїнської науково-практичної конференції ( м. Одеса, 30 квітня 2024 р.). – Одеса : ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus», 2024. – С. 200-202.
Короткий огляд (реферат): Україна перебуває у стані війни, що безперечно впливає на всі аспекти функціонування держави, в тому числі національної економіки. Разом з цим відбувається процес відновлення до довоєнного рівня та поступальний розвиток, який здійснюється на шляху вступу до Європейського Союзу, одним з факторів якого є фінансова інклюзія в країні. Санія Ансар, Дуглас В. Арнер, Росс П. Баклі, Дірк А. Цецше та інші вчені зосереджувалися на дослідженні теоретичних засад і практичних аспектів розвитку фінансової інклюзії як на національному, так і на глобальному рівнях. Проте з трансформацією фінансових систем, модернізацією фінансових ринків та появою нових фінансових технологій та продуктів ця сфера стає ще більш актуальною та потребує нових підходів до пізнання. Фінансова інклюзія означає забезпечення населення та підприємств доступом до прийнятних за ціною фінансових продуктів і послуг, які відповідають їхнім потребам (такі як грошові перекази, заощадження, кредити, страхування) та надаються відповідальним і зручним способом. Ці продукти і послуги повинні бути доступними й безпечними для споживача, а також економічно обґрунтованими для надавача.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19690
Розташовується у зібраннях:Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Grudinina.pdf357.35 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.