Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19674
Назва: Перспективи децентралiзацiї в сучасних умовах
Автори: Шевчук, Яна Валеріївна
Shevchuk, Yana
Ключові слова: децентралізація
мiсцеве самоврядування
териториальна громада
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus»
Бібліографічний опис: Шевчук Я. В. Перспективи децентралiзацiї в сучасних умовах / Я. В. Шевчук // Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів матеріали VII Всеукраїнської науково-практичної конференції ( м. Одеса, 30 квітня 2024 р.). – Одеса : ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Центр соціально-політичних досліджень «Politicus», 2024. – С. 176-178.
Короткий огляд (реферат): Створення об'єднаних територіальних громад (ОТГ) було головним аспектом реформи децентралізації влади в Україні. На «зорі» реформи у 2015 році Київ заявив про готовність поділитися з регіонами повноваженнями та фінансами за умови, що місцеві ради будуть укрупнені. Насправді це виглядало так: кілька сіл планувалося об'єднати в одну територіально-адміністративну одиницю з єдиною радою та мером, назвавши її ОТГ. У процесі імплементації реформи в Україні за два роки 993 села об'єдналися у 202 OТГ. Перші місцеві вибори у «децентралізованих» умовах відбулися 29 жовтня 2017 року, де 1,3 мільйона українців мали змогу обрати керівників тергромад.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19674
Розташовується у зібраннях:Сучасна українська держава: вектори розвитку та шляхи мобілізації ресурсів (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Shevchuk Yana.pdf357.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.