Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17294
Назва: Зміст і компонентна структура художньо-образного мислення майбутніх фахівців у галузі музичного мистецтва
Автори: Слуцька, Ольга
Ключові слова: музика
художньо-образне мислення
мислення майбутніх фахівців
музичне мистецтво
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Слуцька О. Зміст і компонентна структура художньо-образного мислення майбутніх фахівців у галузі музичного мистецтва / О. Слуцька // Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства: матеріали і тези VІІI Міжнародної конференції молодих учених та студентів (Одеса 14-15 жовтня 2022 р.). – Т. 2. – Одеса: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2022. – С. 53-55.
Короткий огляд (реферат): Музика – художньо-образне й емоційне явище, котре розгортається в часі, що завдяки теорії Б. Асаф’єва стало аксіоматичним. Для інтерпретації музичних творів, як віддзеркалення композиторського задуму, майбутньому фахівцеві недостатньо їх проаналізувати, усвідомити, зрозуміти їх смисловий комплекс. Необхідним є художньо-образне осмислення власної виконавської концепції. Питання, пов’язані з характеристикою художнього образу та формуванням художньо-образного мислення особистості, що сприймає музичне мистецтво, займалися і продовжують вивчати такі дослідники, як К. Барановська, Н. Батюк, Т. Грінченко, Н. Кривошея, О. Паталайко, Е. Печерська, О. Рудницька, М. Шепельська, О. Щолокова та ін. Як зазначають науковці – це структура художньої свідомості особистості, спосіб і простір художнього освоєння світу, існування та спілкування в мистецтві музики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17294
Розташовується у зібраннях:Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства (2022) Т. 2.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Slutskа.pdf2.27 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.