Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9834
Title: Методичні рекомендації до організації самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Сучасні аспекти теорії і методики фізичної культури і спорту»
Authors: Джуринський, Петро Борисович
Джуринский, Петр Борисович
Dzhurynskii, Petro Borysovych
Долгієр, Євдокія Володимирівна
Долгиер, Евдокия Владимировна
Dolgіer, Еvdokіya Volodymyrivna
Keywords: методичні рекомендації
самостійна робота студентів
сучасні аспекти
теорія і методика
фізична культура і спорт
Issue Date: 2020
Publisher: ПНПУ імені К. Д. Ушинського
Citation: Джуринський П. Б., Долгієр Є. В. Методичні рекомендації до організації самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Сучасні аспекти теорії і методики фізичної культури і спорту». ПНПУ імені К. Д. Ушинського. Одеса, 2020. 10 с.
Abstract: Систематизація теоретичних і практичних знань з освітньої програми означеного курсу проводиться у формі лекцій, практичних занять, а також під час самостійної та індивідуальної роботи студентів. На лекційних заняттях викладаються теоретичні аспекти теорії і методики фізичної культури і спорту; теорія і методика фізичної культури в різні періоди життя людини та теорія і методика спорту з включенням новітніх матеріалів, що забезпечує творчу роботу студентів спільно з викладачем. На практичних заняттях поглиблюються і деталізуються найбільш важливі розділи освітньої програми та здійснюється контроль засвоєння знань студентами. Опануванню навчальною дисципліною «Сучасні аспекти теорії і методики фізичної культури і спорту» буде сприяти виконання завдань передбачених у методичних рекомендаціях для самостійної роботи студентів. Удосконалення ефективності освітнього процесу забезпечує передбачене програмою виконання індивідуальних навчально-дослідницьких завдань, зокрема підготовка студентами аналітичних доповідей за визначеною тематикою.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9834
Appears in Collections:Кафедра теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплінItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.