Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9823
Title: Методичні рекомендації до організації самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Адаптивна фізична культура і спорт»
Authors: Форостян, Ольга Іванівна
Форостян, Ольга Ивановна
Forostjan, Olha Ivanivna
Keywords: методичні рекомендації
самостійна робота студентів
адаптивна фізична культура і спорт
Issue Date: 2020
Publisher: ПНПУ імені К. Д. Ушинського
Citation: Фостян О. І. Методичні рекомендації до організації самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Адаптивна фізична культура і спорт». ПНПУ імені К. Д. Ушинського. - 15 с.
Abstract: Навчальна дисципліна «Адаптивна фізична культура і спорт» є профілюючим предметом спеціального призначення, що забезпечує широку теоретичну та практичну підготовку студентів до професійної діяльності вчителя фізичної культури і тренера. Спеціальна система знань і вмінь з адаптивної фізичної культури і спорту забезпечує: 1) засвоєння теоретико-методологічних засад з адаптивної фізичної культури і спорту; 2) самостійне розроблення й упровадження нових шляхів побудови раціональної системи організації адаптивного фізичного виховання та спорту; 3) усвідомлення актуальних питань взаємозв’язку психофункціонального стану людини з адаптаційними механізмами організму під впливом фізичних навантажень різної спрямованості; 4) дозування фізичних навантажень з урахуванням вихідного стану психосоматичного здоров’я індивіда; 5) дотримання необхідних вимог до проведення занять з адаптивної фізичної культури з метою попередження травматизму; 6) впровадження заходів збереження, зміцнення та відновлення здоров’я різних контингентів населення за допомогою раціональної рухової активності. Саме від оволодіння основними положеннями освітнього курсу з адаптивної фізичної культури і спорту залежить професійна компетентність майбутніх педагогів з фізичної культури та тренерів.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9823
Appears in Collections:Кафедра теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Adapt fizkult.pdf637.82 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.