Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6612
Назва: Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Історія української літератури і критики (давня література)» для студентів філологічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література)
Інші назви: History of Ukrainian Literature and Criticism (Ancient Literature)
Автори: Павлюк, Надія Леонідівна
Pavliuk, Nadiya Leonidivna
Ключові слова: історія української літератури та критики
давня література
навчально-методичний комплекс
студент-філолог
змістовний модуль
література Середньовіччя
література доби Ренесансу
українська література епохи Бароко
Дата публікації: 2020
Видавництво: ПНПУ імені К. Д. Ушинського
Бібліографічний опис: Павлюк Н. Л. Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Історія української літератури і критики (давня література)» для студентів філологічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) / Н. Л. Павлюк. Одеса : ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2020. – 73 с.
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичний комплекс «Історія української літератури та критики (давня література)», який підготовлено для студентів філологічного факультету першого року навчання, націлений на формування у них початкового комплексу знань з історії української літератури, поглиблений аналіз важливих пам’яток та подій найдавнішого періоду розвитку української літератури, осмислення культурного потенціалу ІХ-ХVІІІ ст., розуміння студентами літературного процесу як неперервної цілісності. Комплекс сприяє глибшому оволодінню матеріалу та систематизації знань студентів-філологів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6612
Розташовується у зібраннях:Кафедра української та зарубіжної літератур

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ancient Literature.pdf741.16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.