Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4767
Title: Методика навчання розв’язування задач з пропорційними величинами, що містять відношення різницевого або кратного порівняння із застосуванням підходів, що розроблені в рамках дидактичної системи розвиваючого навчання Л. В. Занкова
Authors: Скворцова, Світлана Олексіївна
Скворцова, Светлана Алексеевна
Skvortsova, Svitlana Oleksiivna
Keywords: Л. В. Занков
задачі з пропорційними величинами
початкова математична освіта
Issue Date: 2005
Publisher: КЗВО "Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради"
Citation: Cкворцова С. О. Методика навчання розв’язування задач з пропорційними величинами, що містять відношення різницевого або кратного порівняння із застосуванням підходів, які розроблені в рамках дидактичної системи розвиваючого навчання Л. В. Занкова / С. О. Cкворцова // Наша школа. – 2005. – №5-6. – С.63-68.
Abstract: Проведене експериментальне дослідження свідчить про ефективність застосування розробленої методики формування у молодших школярів загальних умінь розв’язувати задачі на прикладі задач з пропорційними величинами, що містять відношення різницевого або кратного порівняння, із застосуванням підходів до навчання розв’язування задач, що впроваджуються у системі Л. В. Занкова.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4767
Appears in Collections:Кафедра математики і методики її навчанняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.