Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4366
Title: Асимптотичні зображення швидко змінних розв’язків диференціальних рівнянь другого порядку з швидко та правильно змінними нелінійностями
Other Titles: Asymptotic images of fast-changing solutions second order differential equations with rapidly and correctly variable nonlinearities
Authors: Чепок, Ольга Олегівна
Чепок, Ольга Олеговна
Chepok, Olga Olegivna
Keywords: диференціальні рівняння другого порядку
вірно змінні нелінійності
швидко змінні нелінійності
асимптотичні зображення
дифференциальные уравнения второго порядка
правильно переменные нелинейности
быстро меняющиеся нелинейности
асимптотические представления
second order differential equations
true nonlinearities
fast nonlinearities
asymptotic images
Issue Date: 2018
Publisher: Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України
Citation: Чепок О. О. Асимптотичні зображення швидко змінних розв’язків диференціальних рівнянь другого порядку з швидко та правильно змінними нелінійностями / О. О. Чепок // Математичні методи та фізико-механічні поля : наук. журнал. – 2018. – Т. 61, № 2. – С. 26-37.
Abstract: Отримано необхідні та достатні умови існування Pw(Y0 , Y1 , l0 ) - розв’язків одного класу диференціальних рівнянь другого порядку з швидко та правильно змінними нелінійностями, що є природним узагальненням попередніх досліджень В. М. Євтухова та його школи. Встановлено асимптотичні зображення таких розв’язків і їхніх похідних першого порядку. Получены необходимые и достаточные условия существования Pw (Y0, Y1, l0) - решений одного класса дифференциальных уравнений второго порядка с быстро и правильно сменными нелинейностями, что является естественным обобщением предыдущих исследований В. М. Евтухова и его школы. Установлено асимптотические изображения таких решений и их производных первого порядка. The necessary and sufficient conditions for the existence of Pw (Y0, Y1, l0) - solutions of one class of second-order differential equations with rapidly and correctly variable nonlinearities are obtained, which is a natural generalization of previous researches of VM Yevtukhov and his school. Asymptotic images of such solutions and their first-order derivatives are established.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4366
Appears in Collections:Кафедра вищої математики і статистики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Chepok Olga Olegivna.pdf264.75 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.