Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/23073
Назва: Текст як форма реалізації мовнопрофесійної діяльності
Автори: Скрипник, Надія Іванівна
Лебедь, Юлія Борисівна
Турлюк, Світлана Вікторівна
Касіяненко, Ольга Миколаївна
Ключові слова: мовнопрофесійна діяльність
текст
професійне спілкування
Дата публікації: 2025
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Скрипник Н. І. Текст як форма реалізації мовнопрофесійної діяльності / Н. І. Скрипник , Ю. Б. Лебедь, С. В. Турлюк , О. М. Касіяненко // Olympicus : науковий журнал. – 2025. – № 1. – С.147-152.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається феномен тексту як ключової форми реалізації мовнопрофесійної діяльності. Метою та основними завданнями дослідження є з’ясування значення тексту у процесі формування текстотвірної компетентності майбутніх фахівців. Для досягнення поставленої мети передбачено розв’язання таких завдань, як теоретичний аналіз наукових підходів до розуміння природи та характеристик тексту, вивчення його ролі у професійній підготовці, а також опис текстотвірної компетентності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/23073
Розташовується у зібраннях:2025

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
24.pdf277.43 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.