Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/22871
Назва: Стратегії безпеки цифрової людини: країни розвинутої демократії в кроці від заборони соцмереж дітям до 16 років
Автори: Городнюк, Людмила Степанівна
Horodniuk, Lyudmyla Stepanivna
Ключові слова: цифрова людина
стратегія безпеки цифрової людини
соціальна мережа
соціалізація особистості у цифровому просторі
цифровий простір
Дата публікації: 2025
Видавництво: ХНУПС ім. І. Кожедуба
Бібліографічний опис: Городнюк Л. С. Стратегії безпеки цифрової людини: країни розвинутої демократії в кроці від заборони соцмереж дітям до 16 років / Л. С. Городнюк // Науковий семінар Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба «Інформаційне протиборство в умовах російсько-української війни»: статті та тези доповідей, 12 грудня 2024 року. – Харків : ХНУПС ім. І. Кожедуба, 2024. - С. 95-97.
Короткий огляд (реферат): Перед сучасною можновладцями, медиками, психологами, науковцями стоять практичні складні задачі: соціалізація особистості у цифровому просторі і навпаки – соціалізація сучасної людини з усталеними навичками цифрового буття в онтологічній системі «людина-гаджет» з мінімумом життя офлайн, у фізичному вимірі за межами віртуального світу, численні виклики людській природі і психіці, викликані різновидами інтернет- і гаджет-адикцій – нав’язлива потреба перебувати в інтернеті без будь-яких визначених цілей, багатогодинне перебування і особистісна самореалізація в соціальних мережах, адиктивний веб-серфінг, онлайн-лудоманія, онлайн-гемблінг, кіберсексуальна адикція (кіберсекс), безальтернативні віртуальні знайомства тощо. Молоді люди використовують соціальні мережі весь час і повсюдно. Один з перших дослідників homo digitalis став Марк Пренскі, який поділяє сучасних людей на Digital Natives (вихідці цифрового світу, люди, які не бачили світ без комп’ютерів та пристроїв) та Digital Immigrants.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/22871
Розташовується у зібраннях:Кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Horodniuk.pdf180 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.