Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/20238
Назва: Методика викладання фахових дисциплін в профільній школі. Конспект лекцій з навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти 1 року навчання за другим (магістерським) рівнем денної форми навчання Спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика)
Автори: Спасскова, Олена Павлівна
Spasskova, Olena Pavlivna
Ключові слова: методика викладання фахових дисциплін
профільна школа
лекційна форма навчання
семінар
практичні та лабораторні заняття
активізація навчальної діяльності
засоби навчання
мультимедійний супровід навчання
контроль знань студентів
корекція навчальної діяльності
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Спасскова О. П. Методика викладання фахових дисциплін в профільній школі. Конспект лекцій з навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти 1 року навчання за другим (магістерським) рівнем денної форми навчання Спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика) /О. П. Спасскова. Одеса : Університет Ушинського, 2024. - 98 с.
Короткий огляд (реферат): Мета викладання дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін в профільній школі» – розкрити особливості різних активних методів навчання та проаналізувати можливості їх використання у викладанні – на лекціях, практичних та лабораторних заняттях, а також у процесі організації самостійного вивчення студентами наукової літератури. В результаті вивчення дисципліни слухач має: - знати основні методи навчання та їх концептуальні психологічні засади; - вміти критично оцінювати специфіку кожного методу, виділяти сильні і слабкі сторони; - розуміти структуру та функції навчальної активності та педагогічної діяльності; - володіти методами самоаналізу професійної діяльності, діагностики рівня сформованості навчальної діяльності та особливостей особи учня; - вміти розробляти психологічні засади вдосконалення освітнього та виховного процесів на всіх рівнях педагогічної системи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/20238
Розташовується у зібраннях:Кафедра теорії і методики декоративно-прикладного мистецтва та графіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Spasskova Olena Pavlivna.pdf1.01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.