Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18591
Назва: Характеристика кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту: регіональний аспект
Автори: Башавець, Наталія Андріївна
Bashavets, Nataliia Andriivna
Тітова, Ганна Віталіївна
Titova, Hanna Vitaliivna
Ключові слова: кадри
ресурс
потенціал
регіональне управління
Дата публікації: 2023
Видавництво: Видавничий дім «Гельветика»
Бібліографічний опис: Кліменко А. В. Характеристика кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту: регіональний аспект / А. В. Кліменко, Н. А. Башавець, Г. В. Тітова // Olympicus : науковий журнал. – 2023. – № 3. – С. 83-88.
Короткий огляд (реферат): У статті узагальнено представлення про сутність кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту. Одним з пріоритетних напрямів забезпечення якості системи регіонального управління сферою фізичної культури і спорту є удосконалення підходів до використання кадрових ресурсів в рамках вибраної стратегії розвитку сфери фізичної культури і спорту. В контексті регіонального управління охарактеризовано пріоритети розвитку кадрового потенціалу фізкультурно-спортивних організацій. Обґрунтовано необхідність у визначенні основних засад кадрового забезпечення якості системи управління кадровим потенціалом сфери фізичної культури і спорту. Мета дослідження – охарактеризувати сутність складників кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту. Методи дослідження: аналіз літературних джерел та аналіз документів, системний аналіз, структурно-функціональний аналіз, організаційне моделювання. Результати дослідження. Зазначено, що сталий розвиток сфери фізичної культури і спорту неможливий без кадрів, які мають високий рівень професіоналізму, інформаційної грамотності. Основою формування кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту виступає кадрова політика, яка являє собою генеральний напрям кадрової роботи, що характеризується сукупністю принципів, методів, форм, організаційного механізму розробки цілей і завдань, спрямованих на добір і розстановку кадрів. Компонентами, які забезпечують розвиток кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту, виступають: фінансове забезпечення; інформаційне забезпечення системи управління та розвитку кадрового потенціалу; науково-методичне забезпечення (як побудова єдиної системи документів організаційно-методичного характеру, які визначають норми, правила, вимоги, які використовуються для вирішення завдань, пов’язаних із розвитком кадрів); мотиваційні чинники. Однак, як свідчать результати дослідження, нині забезпеченість сфери фізичної культури і спорту кадрами як у кількісному, так і якісному відношенні ще не відповідають тим стратегічним завданням, що стоять перед нею. Встановлено, що на процеси формування, використання й розвитку кадрового потенціалу сфери фізичної культури і спорту на всіх рівнях державного управління впливають такі чинники, як: демографічний, соціальний, економічний, освітній, мотиваційний, інституційний, інноваційний та інфраструктурний.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18591
Розташовується у зібраннях:2023

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Klimenko.pdf446.35 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.