Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18167
Назва: Композиція у виконанні ескізів гобелену як важлива складова навчання декоративно-прикладному мистецтву
Автори: Борисюк, Зінаїда Дмитрівна
Борисюк, Зинаида Дмитриевна
Borisyuk, Zinaida Dmytrivna
Ключові слова: гобелен
декоративно-прикладне мистецтво
композиційна здатність студентів
художня освіта
Дата публікації: 2017
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Борисюк З. Д. Композиція у виконанні ескізів гобелену як важлива складова навчання декоративно-прикладному мистецтву / З. Д. Борисюк // Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі : матеріали ІІІ Міжнародного Конгресу (м. Одеса, 18-21 травня 2017 р.) / Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. – Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2017. – С. 378-379.
Короткий огляд (реферат): Декоративно-прикладне мистецтво є однією із складових в системі художньої освіти. Для пошуку композиції при створенні ескізів гобелену повинні бути виконані певні умови, щоб студенти не тільки усвідомили значення своєї творчої праці в цілому, але й змогли б заявити свої творчі здатності, реалізувати їх у конкретних творах на засадах сформованої певним чином композиційної здатності. Царина композиції є осередком ідейно-творчого початку в мистецтві. При цьому, всі елементи композиції повинні знаходитися у взаємному зв’язку і залежності, підкорюючись логіці втілення задуму. Для створення композиції у виконанні ескізів гобелену можна виокремити наступні вимоги: – ніщо в композиції не повинно повторюватися. В першу чергу – силуети. Композиція повинна поєднувати в єдине ціле нескінченну різноманітність деталей;виразність композиції залежить від контрастів, що лежать в її основі: об’єм і площина, світло і тінь, велике і мале, близьке і далеке, кольори холодні і теплі, контрасти положень, на яких будується сюжет; деталі композиції повинні бути не тільки різноманітні і виразні, але й динамічні, рух – це життя.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18167
Розташовується у зібраннях:Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі (2017)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Borisyuk Zinaida Dmytrivna.pdf9.87 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.