Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17833
Title: Методичні рекомендації до практичних занять та організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Загальна фізика (електричний струм)» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізика)
Authors: Шкатуляк, Наталія Михайлівна
Shkatulyak, Natalya Mykhailivna
Keywords: методичні рекомендації з фізики
електричний струм
типові задачі
алгоритм розв’язування задач
Issue Date: 2023
Publisher: Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"
Citation: Шкатуляк Н. М. Методичні рекомендації до практичних занять та організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Загальна фізика (електричний струм)» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізика) / Н. М. Шкатуляк. - Одеса: Одеса : Університет Ушинського, 2023. 27 с.
Abstract: Методичні рекомендації до практичних занять та організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Загальна фізика (електрика та магнетизм) мають на меті допомогти студентам засвоїти теоретичний матеріал та знайти підходи до розрізування типових задач та завдань підвищеної складності з теми «Електричний струм». В роботі представлено методичні рекомендації щодо розв’язування задач з теми «Електричний струм» (модуль «Електричне поле в вакуумі»). Наведено приклади розв’язування задач, алгоритм розв’язування задач та оформлення запису умови задачі та розв’язку. Рекомендовано для здобувачів першого(бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізика) та 014 Середня освіта (Природничі науки) з метою закріплення, поглиблення й узагальнення знань, одержаних під час навчання.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17833
Appears in Collections:Кафедра фізики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Shkatulyak.pdf942.89 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.