Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16687
Назва: Шлях довжиною в 100 років: від книгозбірні інституту народної освіти до сучасної університетської бібліотеки
Автори: Спасскова, Олена Павлівна
Spasskova, Olena Pavlivna
Ключові слова: бібліотека Університету Ушинського
фонди бібліотеки
комплектування фондів
приватні колекції
відновлення фондів
Дата публікації: 2023
Видавництво: Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"
Бібліографічний опис: Спасскова О. П. Шлях довжиною в 100 років: від книгозбірні інституту народної освіти до сучасної університетської бібліотеки / О. П. Спасскова // Бібліотека у сучасному інформаційному просторі: проблеми та перспективи (до 100-річчя бібліотеки Університету Ушинського) : тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної бібліотечної конференції (17 листопада 2022 р., м. Одеса) / упоряд. О. П. Спасскова, І. В. Панченко, О. А. Максим. – Одеса : Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, 2023. – С. 3-7.
Короткий огляд (реферат): Історія бібліотеки Університету Ушинського нерозривно пов’язана з розвитком та становленням педагогічної освіти півдня України. Це історія досягнень людей щиро відданих своїй справі, а саме підготовці майбутніх педагогів, сприянню науковим відкриттям, вихованню і підтримці творчої молоді. За 100 років свого існування бібліотека пройшла довгий та складний шлях від книгозбірні до важливого та незамінного структурного підрозділу Університету Ушинського. Основним напрямком діяльності стало її перетворення зі звичайного книгосховища на науковий, культурно-освітній та інформаційний хаб. Цей напрямок залишається найважливішим і на сучасному етапі нашої роботи. Для забезпечення ефективної підтримки навчального, наукового і виховного процесів університету, його конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг діяльність бібліотеки базується на розширенні бібліотечно-інформаційних послуг, удосконаленні традиційних і впровадженні нових форм і методів роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16687
Розташовується у зібраннях:Бібліотека у сучасному інформаційному просторі: проблеми та перспективи (до 100-річчя бібліотеки Університету Ушинського)

Файли цього матеріалу:
Файл РозмірФормат 
Spasskova Olena Pavlivna.pdf1.92 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.