Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16610
Назва: Використання онлайн-сервісу Classtime на уроках математики в початковій школі
Автори: Бріцкан, Тетяна
Ключові слова: Classtime
сервіс для текстових завдань
урок математики в початковій школі
використання онлайн-сервісу на уроці
дистанційне навчання математики
Дата публікації: 2022
Видавництво: Вид-во "Ранок"
Бібліографічний опис: Бріцкан Т. Г. Використання онлайн-сервісу Classtime на уроках математики в початковій школі / Т. Г. Бріцкан // Наступність у навчанні математики в умовах реформи загальної середньої освіти: реалії та перспективи: збірник наукових праць за матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції, 26–28 грудня 2022 р. / Міністерство освіти і науки України, ДЗ «ПНПУ імені К.Д. Ушинського» [та ін.]. – Харків : Вид-во «Ранок», 2022. – С. 7-9.
Короткий огляд (реферат): Classtime – це сервіс для створення тестових завдань із миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в реальному часі [1]. Сервіс пропонує безплатну та платну версії. Характерними особливостями преміум версії є доступ до командних ігор і пазлів; об’єднання учнів у Класи та можливість повної інтеграції робіт із Google Classroom; користування планувальником сесії та обмеження у часі; розширене оцінювання відповідей; детальні звіти в pdf/excel-таблицях по класах або індивідуальні по учнях. Користуючись сервісом Classtime, учитель має змогу користуватися готовими завданнями з Khan Academy, Завдання ЗНО, IB Plato та Публічної Бібліотеки. У сервісі Classtime є можливість створити колекцію інтерактивних і неінтерактивних завдань у форматі сесії. Для того, щоб потрапити учням до завдань, вчитель надсилає їм посилання та код сесії. Спеціальної реєстрації на сервісі не потрібно. Потрапивши до головної сторінки сервісу учень переходить до рядку «Учням» та вписує у текстове поле код.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16610
Розташовується у зібраннях:Наступність у навчанні математики в умовах реформи загальної середньої освіти: реалії та перспективи (2022)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Brytskan.pdf3.12 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.