Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16602
Назва: Готовність учителя – майбутнього менеджера освіти до управління ризиками: сучасні аспекти
Автори: Долженков, Олег Олександрович
Долженков, Олег Александрович
Dolzhenkov, Oleg Olexandrovych
Черненко, Наталія Миколаївна
Черненко, Наталия Николаевна
Chernenko, Natalia Mykolaivna
Ключові слова: майбутній менеджер освіти
управління ризиками
готовність до ризику
професійна діяльність
професійна готовність
Дата публікації: 2017
Видавництво: Долженков О. О. Готовність учителя – майбутнього менеджера освіти до управління ризиками: сучасні аспекти / О. О. Долженкоі, Н. М. Черненко // Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі : матеріали ІІІ Міжнародного Конгресу (м. Одеса, 18-21 травня 2017 р.) / Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. – Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2017. – С. 58-60.
Короткий огляд (реферат): Управління ризиками у навчальному закладі – комплекс управлінських дій і заходів, що здійснюється менеджерами навчального закладу з метою вибору оптимального управлінського рішення з можливих альтернатив, що можуть мати позитивні / негативні наслідки. Оптимальним управлінським рішенням вважаємо те, що матиме найкращий наслідок з найбільшою ймовірностю. Аналізуючи погляди вчених щодо визначення поняття «готовність» слід зазначити, що основні розбіжності зводяться до наступного: готовність є станом (що відображає функціональний рівень суб’єкта діяльності) або якістю (відбиваючи особистісний рівень суб’єкта діяльності), або уміннями (що забезпечують реалізацію відповідної йому здатності суб’єкта діяльності), або змобілізованістю (повна готовність до успішного виконання професійної діяльності, внутрішній стан особистості, що являє собою певну цілісність, є ознакою професійної кваліфікації, що реалізується в конкретній діяльності). Поняття професійної готовності розглядається як категорія теорії діяльності (стан) і розуміється, з одного боку, як результат процесу підготовки, з іншого – установки на щось.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16602
Розташовується у зібраннях:Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі (2017)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Dolzhenkov Oleg Olexandrovych.pdf9.87 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.