Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16151
Назва: Методичні рекомендації з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» для здобувачів другого (магістерського) рівня спеціальності 053 «Психологія» за ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія"
Автори: Lаzоrenkо, Tetiana Mykolaivna
Лазоренко, Тетяна Миколаївна
Ключові слова: методологія та організація наукових досліджень
лекційні заняття
семінарські та практичні заняття
термінологічний словник
методи наукового дослідження
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Лазоренко Т. Н. Методичні рекомендації з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» для здобувачів другого (магістерського) рівня спеціальності 053 «Психологія» за ОПП «Клінічна та реабілітаційна психологія" / Т. Н. Лазоренко. - Одеса: Університет Ушинського, 2022. - 21 с.
Короткий огляд (реферат): Методологія та організація наукових досліджень» є дисципліною, що формує систему знань про основи наукових досліджень в галузі психології, зі змістом дослідницької та практичної діяльності психологів у відповідності до вимог; ознайомлення з предметом, об’єктом, базовими категоріями, методологією наукових досліджень, завданнями, принципами, формами й методами дослідження в психології, психологічним інструментарієм при психодіагностиці психічних процесів, особистісних особливостей, пов’язаних з практичною роботою психологів в різних галузях, дослідженням взаємозв’язку між методологією та організацією наукових досліджень. Мета навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень»: надання здобувачам уявлення щодо основ методології наукового дослідження; ознайомлення зі змістом дослідницької діяльності практичних психологів у відповідності до вимог роботи психолога; ознайомлення з предметом, об’єктом, базовими категоріями, методологією наукових досліджень, завданнями, принципами, формами й методами психологічного дослідження, що впливають на свідомість особистості майбутнього психолога; оволодіння психологічними особливостями методу наукового дослідження, методами емпіричного та теоретичного дослідження, поглибленого розуміння організації психологічного дослідження.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16151
Розташовується у зібраннях:Кафедра психіатрії, медичної та спеціальної психології

Файли цього матеріалу:
Файл РозмірФормат 
Lаzоrenkо Tetiana Mykolaivna.pdf422.84 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.