Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16075
Назва: Аналіз взаємозв’язку інформаційної та пізнавальної потреб дітей при вивченні математики
Автори: Бартєнєва, Ірина Олександрівна
Bartienieva, Iryna Oleksandrivna
Ключові слова: інформація
вивчення математики
інформаційні потреби
мотиваційно-вольова сфера підлітка
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Бартєнєва І. О. Аналіз взаємозв’язку інформаційної та пізнавальної потреб дітей при вивченні математики / І. О. Бартєнєва // Сучасні проблеми навчання і виховання : збірник наукових праць / упорядник І. О. Бартєнєва. - Одеса, 2022. Лютий. - С. 15-40.
Короткий огляд (реферат): Розглянуто поняття «інформація», її роль ноосферної епосі. Згідно з визначенням С. Ожегова, інформація – це відомості, що сприймаються людиною про навколишній світ і процеси в ньому. На наш погляд, це найбільш спрощене розуміння поняття, що розглядається. У процесі спілкування підлітків кожен із них є джерелом різноманітної цікавою для іншого інформації. Це ще раз підтверджує необхідність формування інформаційної потреби дітей. Важливими для нас є дослідження інформаційної потреби В. Вединяпіної, яка визначила її як джерело активності людини як суб'єкта у взаємодії з навколишнім світом. Дослідником виділено два основні рівні інформаційної потреби. Дослідником виділено два основні рівні інформаційної потреби. 1. Потреба всього живого в інформації для орієнтовно-пристосувальної поведінки та боротьби за існування. 2. Усвідомлена людиною необхідність інформації для здійснення творчої перетворювальної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/16075
Розташовується у зібраннях:2022

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bartienieva Iryna Oleksandrivna.pdf368.79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.