Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15920
Назва: Інноваційні мистецьки технології як засіб формування культурної компетентності сучасних школярів
Автори: Го Цзюнь
Guo Jun
Ключові слова: культурна (ключова) компетентність
інноваційні мистецьки технології
загальна музична освіта
школярі покоління Альфа
Дата публікації: 2021
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Го Цзюнь Інноваційні мистецьки технології як засіб формування культурної компетентності сучасних школярів / Го Цзюнь // Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства. Матеріали і тези VII Міжнародної конференції молодих учених та студентів (Одеса 04-05 листопада 2021 р.) / редкол. : С. В. Шип, Н. О. Батюк. - Т.1. - Одеса: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2021. - С. 70-73.
Короткий огляд (реферат): У статі розглянуто проблема формування у сучасних школярів України та Китаю культурної компетентності в період навчання в закладах загальної середньої освіти, в тому числі, в процесі загальної музичної освіти. Метою статті є аналіз і узагальнення відповідних наукових праць та педагогічних спостережень щодо формування у українських і китайських школярів культурної компетентності та її складових - міжпредметних (мистецьких) компетентностей, предметних (музичних) компетентностей тощо, за допомогою застосування розповсюджених в світі продуктивних інноваційних освітніх технологій, зокрема інноваційних мистецьких технологій, в нових соціально-культурних умовах ХХІ століття, що спричинили радикальну зміну світового соціокультурного середовища та загального музично-естетичного ландшафту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15920
Розташовується у зібраннях:Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства (2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Innovative artistic technologies.pdf1.3 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.