Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15184
Назва: Методичні рекомендації з виробничої практики (асистентської) для здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем освітньо-професійної програми «Психологія»
Автори: Фурман, Анатолій Анатолійович
Foorman, Anatoliy Anatoliyоvych
Ільницька, Лариса Анатоліївна
Ilnitska, Larysa Anatoliyvna
Ключові слова: методичні рекомендації
документація з практики
науково-дослідна робота
організація і проведення науково-дослідної роботи
виробнича практика
інтегральна компетентність
форми контролю
критерії оцінювання результатів практики здобувачів
Дата публікації: 2022
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Фурман А. А. Методичні рекомендації з виробничої практики (асистентської) для здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем освітньо-професійної програми «Психологія» / А. А. Фурман, Л. А. Ільницька. - Одеса : ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2022. – 28 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації з виробничої практики (асистентської) призначені для здобувачів вищої освіти першого року навчання спеціальності 053 Психологія. Методичні рекомендації містять опис звітної документації з практики, яку здобувачі проходять за спеціальністю. Одним з головних завдань вищої школи є підготовка та формування кваліфікованих спеціалістів, які будуть здатні в подальшому зробити вагомий внесок в розвиток нашого суспільства. Компетентним і кваліфікованим психолог стає не тільки в процесі оволодіння теоретичними знаннями, а й в процесі практичної фахової підготовки, що забезпечує завершення формування професійних компетентностей майбутніх спеціалістів. Практика є логічним продовженням навчання. Під час практики здобувачі поглиблюють та закріплюють теоретичні знання з усіх дисциплін навчального плану, вдосконалюють практичні вміння і навички, збирають фактичний матеріал для виконання кваліфікаційної роботи, опановують уміннями організації і проведення науково-дослідної роботи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/15184
Розташовується у зібраннях:Кафедра теорії та методики практичної психології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Foorman Anatoliy Anatoliyоvych2022.pdf392.31 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.