Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12876
Назва: Методичні рекомендації для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 017 (Фізична культура і спорт) «Гімнастика, музично-ритмічне виховання і методика викладання»
Автори: Бондаренко, Ольга Вадимівна
Бондаренко, Ольга Вадимовна
Bondarenko, Olha Vadimovna
Ключові слова: методичні рекомендації
фізична культура
спорт
Дата публікації: 2021
Видавництво: Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського
Бібліографічний опис: Бондаренко О. В. Методичні рекомендації для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 017 (Фізична культура і спорт) «Гімнастика, музично-ритмічне виховання і методика викладання»: методичні рекомендації. Одеса: Університет Ушинського, 2021. 27 с.
Короткий огляд (реферат): У методичних рекомендаціях систематизовано теоретичний матеріал з навчальної дисципліни. Розглянуті загальні питання теорії та методики викладання гімнастики, а також засоби, методи , принципи навчання гімнастичним вправам. Рекомендовано для використання в процесі навчання та самостійної роботи здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 017 (Фізична культура і спорт). Може бути корисним викладачам галузевих навчальних заходів фізкультурно-оздоровчого профілю та підготовки фахівців у сфері професійного спорту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12876
Розташовується у зібраннях:Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
методика навчання гімн.вправам.pdf265.19 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.