Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/122
Назва: Translation of official documents
Інші назви: Переклад офіційних паперів (на матеріалі англійської, української та китайської мов)
Автори: Попова, Олександра Володимирівна
Popova, Oleksandra Volodymyrivna
Попова, Александра Владимировна
Корольова, Тетяна Михайлівна
Korolova, Tetiana Mykhailivna
Королева, Татьяна Михайловна
Ding, Xin
Дин, Синь
Дін, Сінь
Ключові слова: official business style
types of documents
social and political documents
personal documents
офіційні папери
типи документів
офіційно-діловий дискурс
особисті документи
Дата публікації: 2014
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Переклад офіційних паперів (Translation of official documents) : навч. посібник. – Одеса : Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», 2014. – 205 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник «Переклад офіційних паперів» розроблений для студентів старших курсів факультету іноземних мов, які паралельно вивчають англійську і китайську мови. Навчальний курс побудований на професійно-орієнтованому матеріалі та охоплює актуальні питання в галузі перекладознавства (класифікація документів; проблеми перекладу автобіографій, дипломів, довідок, свідоцтв, сертифікатів, контрактів, угод, меморандумів та інших типів документів з англійської та китайської мов на рідну і навпаки). Вправи для практичних занять відображають тематичний матеріал навчального курсу. Набуті студентами знання і навички перекладу офіційно-ділового дискурсу можуть прислужитися їм у професійній діяльності. Навчальний посібник розроблено співробітниками кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» доктором філологічних наук, професором Корольовою Тетяною Михайлівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом Поповою Олександрою Володимирівною та кандидатом психологічних наук, доцентом Дін Сінем.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/122
Розташовується у зібраннях:Кафедра перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістикиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.