Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10936
Назва: Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі
Автори: Університет Ушинського
Ключові слова: проблеми філології
проблеми професійної підготовки фахівців
полікультурний простір
Дата публікації: 2018
Видавництво: Харбінський інженерний університет
Бібліографічний опис: Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі : Міжнародний журнал. – Харбін : Харбінський інженерний університет, 2018. ‒ 154 с.
Короткий огляд (реферат): Міжнародні науково-практичні конференції серії «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі», що проводяться щорічно Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського з 2014 року, забезпечують конструктивний обмін досвідом провідних фахівців різних галузей науки й освіти та сприяють налагодженню академічної співпраці між представниками європейський і східних країн. Практика проведення вищезазначених конференцій має ґрунтовні підстави констатувати динамічність входження України в Європейський і східний науково-освітянський простір, фундаментом якої є здобутки вітчизняних і зарубіжних науковців у галузях саме мовознавства і професійної освіти відповідно до викликів часу, економіко-правових і суспільно політичних стратегічних векторів співпраці України з державами Заходу і Сходу. Останнім часом увагу фахівців привертають лінгводидактичні проблеми викладання іноземних мов в середній і вищій школі; нагальні питання загального і зіставного мовознавства; сучасні розвідки в галузях перекладознавства і синології; проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах сучасного полікультурного простору; історико-філософські детермінанти формування мовної особистості в багаторівневій системі освіти тощо. Завдяки проведенню Міжнародних науково-практичних конференцій серії «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі» надає змогу започаткувати новий рівень міжнародної освітньої співпраці, окреслити перспективні напрями подальшої багатополярної співпраці України з країнами світу, визначити оптимальні моделі взаємин між учасниками глобального науково-освітнього простору. Відзначимо, що Міжнародний проект «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського та конструктивна робота представників секції теоретичної та прикладної лінгвістики Південного наукового центру НАН України та МОН України дозволяють реалізувати пріоритетні напрями вищої освіти у сфері гуманітарного розвитку суспільства, взаємодії в системах, як-от: вища освіта – ринок праці; модернізація структури та змісту освіти на засадах культурологічного, контекстного та компетентнісного підходів у світовому полікультурному просторі; міжнародна співпраця та інтеграція у сфері науки та освіти; перспективи реалізації наукової та інноваційної діяльності в освіті; удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки тощо. Маємо підстави сподіватися, що ініційовані дискусії з актуальних проблем філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі буде сприяти формуванню єдиного наукового простору через інтеграцію провідного досвіду учених західних і східних країн.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/10936
Розташовується у зібраннях:2018

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2018.pdf3.78 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.