Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/8689
Назва: К истории формирования научных представлений об энергетическом феномене речи
Автори: Калита, А. А.
Ключові слова: комунікативно-сугестивний вплив
енергетична теорія мовлення
психо-енергетичні феномени комунікації
Дата публікації: 2016
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Калита А. А. К истории формирования научных представлений об энергетическом феномене речи / А. А. Калита // Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського : Лінгвістичні науки : зб. наук. праць. – Одеса: Астропринт, 2016. – № 22. – С. 56-63.
Короткий огляд (реферат): У статті представлений аналіз формування наукових уявлень про енергетичний феномен мовлення з античних часів до наших днів. Констатовано, що фундаментальні положення досліджень в даній сфері були закладені в період з середини XIХ ст. до теперішнього часу, тобто з моменту виділення психології в окрему науку і подальшого формування когнітивістики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/8689
Розташовується у зібраннях:2016

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kalita.pdf102.22 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.