Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/25893
Title: Проєктування структури та змісту курсу з організації учнівської науково-дослідницької діяльності для майбутніх учителів інформатики
Authors: Козолуп, Євгеній Вікторович
Keywords: науково-дослідницька діяльність
дослідницьке навчання
цифровізація
інноваційні підходи
Issue Date: 2026
Publisher: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Citation: Козолуп Є. В. Проєктування структури та змісту курсу з організації учнівської науково-дослідницької діяльності для майбутніх учителів інформатики. Особливості освітнього процесу в закладах вищої медичної освіти України. Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Випуск 2 (155). Одеса, 2026. С.61-69.
Abstract: Цифровізація суспільства зумовлює фундаментальні зміни в глобальній освітній парадигмі, зміщуючи фокус із традиційної трансляції знань на розвиток навичок самоосвіти через дослідницьке навчання (Inquiry-Based та Research-Based Learning). Водночас в українському освітньому просторі постала гостра суперечність, адже існує об’єктивна потреба в інтеграції учнівської науково- дослідницької діяльності в освітній процес, але спостерігається недостатній рівень підготовки майбутніх учителів інформатики до її організації.
URI: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/25893
Appears in Collections:2026

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
10.pdf533.26 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.