Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/23873
Назва: Питання підготовки студентів педагогічних спеціальностей за курсом методика адаптивної фізичної культури
Автори: Бажмін, В. Б.
Ключові слова: ЗВО
фізична культура
підготовка студентів
інклюзивна освіта
Дата публікації: 2025
Видавництво: Букаєв Вадим Вікторович
Бібліографічний опис: Бажмін В. Б. Питання підготовки студентів педагогічних спеціальностей за курсом методика адаптивної фізичної культури / В. Б. Бажмін // Проблеми реабілітації: Збірник наукових праць, Одеса, / редколегія О. Ф. Форостян та ін. – Одеса: видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2025. – С. 171-173.
Короткий огляд (реферат): Сучасна система освіти України перебуває у процесі глибоких змін, спрямованих на забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від їх індивідуальних особливостей. Інклюзивне освіта стала не лише вимогою часу, а й важливим кроком до формування гуманного, толерантного та згуртованого суспільства. Сьогодні інклюзивна освіта апріорі присутня на всіх етапах освіти дитини з ООП від дошкілля до ЗВО.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/23873
Розташовується у зібраннях:2025

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
47.pdf499.98 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.