Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/22727
Назва: Важливість політики пам’яті в Україні під час війни
Автори: Бубіна, А.
Ладонько, Л.
Ключові слова: політики національної пам'яті
державотворення
історична справедливість
національна ідентичність
Дата публікації: 2025
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Бубіна А. Важливість політики пам’яті в Україні під час війни / А. Бубіна // Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства : матеріали VІ Міжнародної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених (Одеса, 22–23 травня 2025 р.) / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності; [О. М. Єременко, I. В. Голубович (рец.)]. – Одеса: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2025. – С. 56-60.
Короткий огляд (реферат): В часи війни, коли суспільство стикається з глибокими потрясіннями та бореться за своє існування, політика пам’яті стає надзвичайно важливою. В умовах повномасштабної агресії проти України саме пам’ять про героїчне минуле, боротьбу за свободу і незалежність, стає важливим елементом національного супротиву. Вона не лише формує історичну свідомість громадян, а й слугує моральною опорою для нації, що переживає трагічний період своєї історії та суттєві зміни. Формування сучасної політики національної пам’яті, яка неупереджено подає важливі історичні події, набуває особливого значення для майбутнього країни. Оскільки саме від неї залежать досягнення суспільної згоди, збереження історичної справедливості та успішне державотворення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pdpu.edu.ua/handle/123456789/22727
Розташовується у зібраннях:Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства (2025)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bubina.pdf800.71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.