Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19754
Назва: «Кодима-фест» - творча лабораторія одеського художнього фахового коледжу ім. М. Б. Грекова (досвід практичної роботи 2016-2019 н. р.)
Автори: Гоманюк, В.
Ключові слова: Поділля
ДПМ
«Кодима-фест»
традиційне декоративно- ужиткове мистецтво
художнє оформлення
практика
дослідження
досвід
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Гоманюк В. «Кодима-фест» - творча лабораторія одеського художнього фахового коледжу ім. М. Б. Грекова (досвід практичної роботи 2016-2019 н. р.) / В. Гоманюк // Науково-методична організація процесу підготовки фахівців в системі художньо-педагогічної освіти: досвід, перспективи : тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції (Одеса, 15 травня 2024 р.). / упоряд. Я. М. Твердохлібова, О. П. Спасскова. – Одеса : Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, 2024. – С. 32-34.
Короткий огляд (реферат): Студенти і викладачі Одеського художнього фахового коледжу ім. М. Б. Грекова - вже, в продовж тривалого часу, бажані учасники різноманітних фестивалів, ярмарок, масштабних заходів етно- еко - фольклорного спрямування як художники-оформлювачі, декоратори, а також реалізують себе у якості майстрів, котрі продовжують традиції народного декоративно - прикладного мистецтва у своїй творчій діяльності та примножують його здобутки, даючи йому нове дихання, нові відтінки, нові фарби та сучасне звучання. До наших здобутків на теренах ДПМ, крім оформлення та майстер класів чотирьох «Кодима - фестів», також додалися і «Скарби Одещини», і «Чумацький шлях. Сіль», і «Весільна хатка», і «Дунайські гостини», і «Шпаків шлях», і «Дідух Різдвяний». «Мистецький простір» - простір для вільної творчості, для вдумливого вивчення досвіду народних культурних традицій, спадщини майстрів ДПМ і пошуки свого нового шляху у мистецтві. Проте, головною метою діячів культури, художників є любов до рідного краю, його природної, матеріальної, культурної, духовної спадщини та велика відповідальність перед прийдешніми новими майбутніми поколіннями українців. .
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19754
Розташовується у зібраннях:Науково-методична організація процесу підготовки фахівців в системі художньо-педагогічної освіти: досвід, перспективи (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Homanyuk.pdf1.19 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.