Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19449
Назва: Філософська парадигма теорії креаціонізму
Автори: Васильєва, Лариса Юріївна
Ключові слова: креаціонізм
філософськ аконцепія
сенс життя
створення світу
еволюційні теорії
Дата публікації: 2024
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Васильєва Л. Ю. Філософська парадигма теорії креаціонізму / Л. Ю. Васильєва // Методологія та технологія сучасного філософського пізнання. Матеріали VІІ Міжнародної конференції студентів, молодих вчених та науковців (Одеса, 23-24 травня 2024 р.) / оргком. : А. В. Красножон, О. А. Копусь, Г. В. Музиченко, Є. В. Борінштейн. – Одеса : Університет Ушинського, 2024. – С. 43-45.
Короткий огляд (реферат): Креаціонізм - це релігійно зумовлена теорія, філософська концепція, яка передбачає, що всесвіт, життя і люди були створені Богом. Ця концепція суперечить еволюційній теорії, яка базується на природних процесах та випадковості, що вважаються каталізаторами розвитку і різноманітності живих організмів. Автор ставить за мету розглянути аргументи як на користь, так і проти креаціонізму, а також дослідити його вплив на науку, освіту та суспільство в цілому. Креаціонізм, як теорія, не має широкого визнання серед вчених, оскільки більшість наукових спільнот вважає його не науково обґрунтованим. Проте великий пласт видатних науковців в сфері молекулярної біології, фізики, математики та генетики підтримують креаціонізм, мають наукові ступені і публікують наукові праці, які спрямовані на підтримку їхніх поглядів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/19449
Розташовується у зібраннях:Методологія та технологія сучасного філософського пізнання (2024)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vasilievа.pdf980.02 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.