Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18798
Назва: Особливості агресивності студентів різного типу міжособистісної взаємодії (гендерний аспект)
Автори: Василенко, І. А.
Ключові слова: агресивність студентів
міжособистісна взаємодія
гендерний аспект
гендерні особливості
Дата публікації: 2017
Видавництво: Видавничий дім «Гельветика»
Бібліографічний опис: Василенко І. А. Особливості агресивності студентів різного типу міжособистісної взаємодії (гендерний аспект) / І. А. Василенко // Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі : матеріали ІІІ Міжнародного Конгресу (м. Одеса, 18-21 травня 2017 р.) / Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. – Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2017. – С. 450-451.
Короткий огляд (реферат): Метою даного повідомлення є висвітлення результатів емпіричного дослідження гендерних особливостей агресивності студентів різного типу міжособистісної взаємодії.Наявність надзвичайно високої концентрації агресивності в суспільстві і відсутність однозначного і адекватного наукового визначення цього складного феномена роблять проблему дослідження агресивності, та її особливостей однією з найбільш актуальних проблем сучасного світу, важливим теоретичним та практичним завданням. Дослідження вчених показали, що існує зв'язок між агресивністю особистості та міжособистісними відносинами у групі. Агресивність особистості впливає на її сприйняття оточуючих. Тобто, сприйняття агресивності оточуючими знаходиться в прямому зв'язку з маскулінністюсприймаємих ними суб'єктів: чим більше виражена у суб'єктів маскулінність, тим більш агресивними вони оцінюються оточуючими. І навпаки, чим більше у суб'єктів виражена фемінність, тим менша агресивність їм притаманна. В залежності від маскулінності та фемінності можна спостерігати різні прояви агресивної поведінки в міжособистісноївзаємодіїстудентів: в першому випадку – це підозрілість, наступальність, непоступливість, безкомпромісність, а в другому – це запальність, образливість і підозрілість. Значною проблемою є прояв агресивності в міжособистісних відносинах, так як являється причиною дескалації конфліктів, формування психотравмуючих ситуацій і ініціювання антисоціальних вчинків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18798
Розташовується у зібраннях:Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі (2017)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vasylenko.pdf9.87 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.