Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18566
Назва: Нейропсихологічні особливості порушення пам’яті та їх реабілітація
Автори: Мельничук, Ірина Валентинівна
Мельничук, Ирина Валентиновна
Melnychuk, Iryna Valentynivna
Павлова, Ірина Георгіївна
Павлова, Ирина Георгиевна
Pavlova, Iryna Heorhiivna
Сидоренко, К. В.
Ключові слова: порушення пам'яті
нейропсихологічні особливості
реабілітація
неврологічні проблеми
Дата публікації: 2023
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Мельничук І. В. Нейропсихологічні особливості порушення пам’яті та їх реабілітація / І. В. Мельничук, І. Г. Павлова, К. В. Сидоренко // Актуальні проблеми практичної психології : збірн. наук. праць Всеукр. наук.-практ. Інтернет- конференції (19 травня 2023 року, м. Одеса). Одеса, 2023. – С. 211-214.
Короткий огляд (реферат): Порушення пам'яті є однією з найбільш поширених неврологічних проблем серед населення. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, більше 35 мільйонів людей на світі страждають від різних форм порушень пам'яті, включаючи амнезію, когнітивну дисфункцію, деменцію та інші. Разом зі зростанням середнього віку населення, кількість випадків порушень пам'яті збільшується.Мета дослідження полягала у розкритті нейропсихологічних особливостей порушень пам'яті та їх реабілітації. Основним завданням дослідження є вивчення впливу різних факторів на порушення пам'яті та розробка ефективних методів реабілітації.Треба зазначити, що пам'ять це здатність засвоювати, зберігати та багаторазово відтворювати інформацію, отриману від органів чуття. Слід зазначити, що пам’ять посідає суттєве місце у вивченні когнітивних функцій, таких, як сприйняття, праксис, мовлення, увагою, соціальним інтелектом та їх порушень та є невід’ємною від них. Тому при дослідженні порушень пам’яті слід звертати увагу й на інші когнітивні діяння психіки людини, для чіткого та контекстного визначення дисфункцій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18566
Розташовується у зібраннях:Актуальні проблеми практичної психології (2023)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Melnychuk Iryna Valentynivna.pdf307.67 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.