Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18412
Назва: Соціальний діалог як елемент консолідації суспільства
Автори: Ярова, Л.
Прохоренко, Є.
Ключові слова: соціальний діалог
консолідація суспільства
суспільство
Дата публікації: 2023
Видавництво: Видавничий дім «Гельветика»
Бібліографічний опис: Ярова Л. Сучасна трансформація вищої школи: тенденії змін та ризики / Л. Ярова, Є. Прохоренко // Феномен соціальної консолідації у Центрально-Східній Європі: нові реалії та виклики : матеріали міжнарод. наук.-практ. конф. 26 вересня 2023 року. м. Кишинеу – м. Одеса / за ред. О. В. Лісеєнко. Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2023. С. 45-48.
Короткий огляд (реферат): Соціальний діалог є важливим процесом визначення та зближення позицій основних учасників соціально-економічних відносин. Дане поняття активно застосовується в європейському праві і основою вдосконалення соціальних практик у розвинених країнах світу. Соціальний діалог – це категорія ринкового суспільства, яка виникає на певному етапі його зрілості, – економічної, культурної, соціальної, правової – разом з появою цивілізованого ринку праці і профспілок як представників працівників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18412
Розташовується у зібраннях:Феномен соціальної консолідації у Центрально-Східній Європі: нові реалії та виклики (2023)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Yarova.pdf2.08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.