Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18118
Назва: Практика усного та писемного мовлення (англійська мова): навчальний посібник
Автори: Авраменко, Богдана Володимирівна
Avramenko, Bohdana Volodymyrivna
Ключові слова: англійська мова
навчальний посібник
іноземна філологія
мовленнєва діяльність
Дата публікації: 2023
Видавництво: ПНПУ імені К. Д. Ушинського
Бібліографічний опис: Авраменко Б.В. Практика усного та писемного мовлення (англійська мова): навчальний посібник. Одеса: видавець Букаєв Вадим Вікторович, 2023 – 201 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник «Практика усного та писемного мовлення (англійська мова)» адресований студентам, які спеціалізуються у галузі іноземної філології. Він може бути використаний в курсі вивчення англійської мови в магістратурі і аспірантурі, а також науковцями, що займаються проблемами дослідження англійської мови за фахом. У навчальному посібнику дотримано спадкоємність шкільної і вузівської курсів навчання іноземної мови, співвідношення видів мовленнєвої діяльності по етапах навчання, реалізовано вимогу професійно орієнтованого навчання. Зміст посібника відповідає програмі навчальної дисципліни «Практика усного та писемного мовлення (англійська мова)», яка передбачає вивчення тем, що дають змогу вдосконалити та далі розвивати вміння і навички усного та писемного мовлення, читання, слухання та перекладу у здобувачів вищої освіти, які спеціалізуються у галузі іноземної філології. Книгу адресовано здобувачам освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Головною метою даного навчального посібника, поряд з вдосконаленням основних видів мовленнєвої діяльності – говоріння, читання, письмо та переклад, стає розвиток креативності студента. Завдяки цілій низці завдань, що поступово ускладнюються, відбувається підвищення начального рівня володіння студентами іноземною мовою, досягнутого на попередній ступені освіти, а також оволодіння ними необхідним і достатнім рівнем комунікативної компетенції для вирішення соціально-комунікативних завдань у професійній і науковій діяльності при спілкуванні з зарубіжними партнерами, а також для подальшої самоосвіти. Після опрацювання курсу «Практика усного та писемного мовлення (англійська мова)» за даним посібником здобувачі освіти повинні знати: - лексику запропонованою курсом тематики; - граматику в обсязі наступного матеріалу: модальні дієслова та їх еквіваленти; всі часові форми дієслова, складений додаток, пасивний стан, непряма мова, умовний спосіб. Після опрацювання курсу здобувачі вищої освіти повинні вміти: - читати, інтерпретувати та обговорювати художні та публіцистичні тексти; - розуміти аутентичне англійське мовлення в межах тематики, яка вивчалась і вести бесіду на її основі; - користування англійською мовою як засобом вирішення соціально-побутових і професійних завдань; - самостійно поповнювати власний словниковий запас і користування інтернет-ресурсами для самовдосконалення побутових мовленнєвих умінь.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/18118
Розташовується у зібраннях:Кафедра західних і східних мов та методики їх навчання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Avramenko.pdf4.44 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.