Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17580
Назва: Вплив мотиваційної сфери особистості на вибір майбутньої професії
Автори: Хоменко-Семенова, Л. О.
Шапенкова, Н. В.
Ключові слова: вибір майбутньої професії
мотиваційна сфера
підходи до визначення мотивації
професійне самовизначення
мотивації підлітка
Дата публікації: 2023
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Хоменко-Семенова Л. О. Вплив мотиваційної сфери особистості на вибір майбутньої професії / Л. О. Хоменко-Семенова // Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства : матеріали V Міжнародної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених (Одеса, 25-26 травня 2023 р.) / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності; [О. М. Єременко, М. В. Пальчинська (рец.)]. - Одеса: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2023. – С. 128-131.
Короткий огляд (реферат): В сучасному житті мотивація займає важливе місце в розвитку особистості. Адже у кожного індивіда існують індивідуальні потреби, які визначають ту чи іншу поведінку в соціумі, спонукають до вчинення певних дій чи утримання від них. Потреби можуть слугувати і тими чинниками, що лежать в основі вибору майбутньої професії, коли мова йде про підлітків, які опиняються на шляху визначення свого дорослого життєвого шляху. Питання впливу мотивації особистості щодо здійснення професійного вибору та здатності до певної діяльності неодноразово привертали увагу науковців. Здебільшого вчені визначають, що до структури мотивації професійного самовизначення належать: інтереси особистості, схильності та здібності, спрямованість особистості, її нахили та прагнення, погляди та переконання, ідеали, а також соціокультурні цінності. Наявність таких складових мотивації відіграє не тільки важливу роль у професійному самовизначенні, але й є цілісним процесом, без якого самовизначення неможливе.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17580
Розташовується у зібраннях:Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства (2023)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Khomenko-Semenova.pdf2.49 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.