Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17553
Назва: Проблема добра і зла: аналіз християнських та ісламських уявлень
Автори: Виноградова, Наталія Михайлівна
Виноградова, Наталия Михайловна
Vynogradova, Natalia Mikhailivna
Дуков, О. О.
Ключові слова: добро і зло
моральні цінності
духовна культура людства
Дата публікації: 2023
Видавництво: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Бібліографічний опис: Виноградова Н. М. Проблема добра і зла: аналіз християнських та ісламських уявлень / Н. М. Виноградова, О. О. Дуков // Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства : матеріали V Міжнародної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених (Одеса, 25-26 травня 2023 р.) / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського, кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності; [О. М. Єременко, М. В. Пальчинська (рец.)]. - Одеса: ПНПУ імені К. Д. Ушинського, 2023. – С. 56-57.
Короткий огляд (реферат): Добро і зло часто вважаються протилежними моральними цінностями, які використовуються для опису дій, думок та намірів людей. Добро часто асоціюється з такими якостями, як доброта, щедрість, співчуття, чесність і праведність, а зло пов'язане з такими якостями, як жорстокість, егоїзм, обман та аморальність. Ці концепції суб'єктивні та варіюються залежно від культурних та релігійних переконань. Одні люди вважають добро і зло абсолютними, інші розглядають їх як відносні поняття. Проблема добра і зла є центральною проблемою як християнства, ісламу. Обидві релігії визнають існування зла у світі, але різняться у розумінні його походження та природи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17553
Розташовується у зібраннях:Концепти соціокультурної трансформації сучасного суспільства (2023)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vynogradova Natalia Mikhailivna.pdf2.49 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.