Please use this identifier to cite or link to this item: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17265
Title: Методичні рекомендації щодо проходження виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої освіти (з інтегрованого курсу «Мистецтво»)
Authors: Степанова, Людмила Василівна
Степанова, Людмила Васильевна
Stepanova, Lyudmila Vasylivna
Keywords: методичні рекомендації
виробнича (педагогічна) практика
мистецтво
Issue Date: 2023
Publisher: Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»
Citation: Степанова Л.В. Методичні рекомендації щодо проходження виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої освіти (з інтегрованого курсу «Мистецтво»). Одеса : Університет Ушинського, 2023. 44 с.
Abstract: Методичні рекомендації щодо проходження виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої освіти (з інтегрованого курсу «Мистецтво») містять інформацію про зміст виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої освіти (з інтегрованого курсу «Мистецтво»); мету та завдання практичної підготовки; організаційні засади виробничої (педагогічної) практики в закладах загальної середньої освіти (з інтегрованого курсу «Мистецтво»). У методичних рекомендаціях охарактеризовані складові та етапи практики, поетапні завдання й методичні рекомендації щодо їх виконання. У додатках розмішені форми організаційної документації виробничої (педагогічної) практики у ЗЗСО. Рекомендації розроблені з урахуванням оголошення воєнного стану в Україні, із здійсненням практики в змішаному та дистанційному режимі.
URI: dspace.pdpu.edu.ua/jspui/handle/123456789/17265
Appears in Collections:Кафедра музичного мистецтва і хореографії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Stepanova 2023.pdf1.05 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.